NEO CENTRUM

NEO Centrum nabízí odbornou pomoc v oblasti závislostního chování. Naše služby jsou na vysoké odborné úrovni a plně diskrétní.

Manažeři, ředitelé firem, známé osobnosti, lidé s vysokým pracovním tempem a tlakem na výkon, lidé pod velkým stresem. Ti, u kterých selhání znamená přijít o kariéru. Specializujeme se na klientelu, která vyžaduje nadstandardní přístup, individuální řešení na míru a diskrétnost.

Učíme vás se poprvé v životě zastavit, podívat se, co máte za sebou, a jakými cestami se můžete vydat dál. Pomáháme vám najít rizikové faktory ve vašem životě a definovat způsoby, jak s nimi pracovat. Hledáme spolu s vámi, kde a proč jste sešli z cesty, a jak se na ní znovu bezpečně vrátit.

Princip naší práce je jednoduchý. Jsou to 3Z :

  • Zastavit se
  • Zhodnotit
  • Změnit

 Problém s alkoholem, kokainem či jinými drogami, workholismus a další jsou důsledkem, nikoliv příčinou vašich problémů. Častým průvodním jevem bývá různá míra syndromu vyhoření a obrovský tlak, který nedovoluje vypnout.

Respektujeme vaše postavení, které nechcete ohrozit a hledáme spolu s vámi citlivý a účinný způsob, jak znovu získat pevnou půdu pod nohama. Jsme místem, kde máte prostor a čas utřídit si myšlenky a za odborné pomoci a v bezpečném prostředí najít svou další cestu.

Máme mnoho let praxe, nesoudíme vás, respektujeme váš příběh a potřeby. Nabízíme ambulantní terapie nebo rezidenční pobyt, na kterém je maximálně devět klientů. Umíme vám pomoci dostat váš život zpět pod kontrolu.

Naše práce vychází z tradičních a ověřených postupů. Ty kombinujeme s novými poznatky, které reagují na současný životní styl a nastavení společnosti.

Nenabízíme unikátní a zázračné metody léčby. Nabízíme unikátnost danou kombinací služeb a zkušenostmi našeho týmu.