Mgr. Evžen Nový

Evžen je zkušený psychoterapeut – má více než 15tiletou praxi v individuální i skupinové terapii a je řádným členem České asociace pro psychoterapii (ČAP). Pracuje především s dospělými, ale i s dospívajícími a mladými dospělými. Provede vás vašimi životními krizemi, pomůže se vztahy, nejistotami, úzkostmi, depresemi, dokáže pomoci při práci se stresem, zdokonalit argumentaci a vyjednávání, pomůže vám najít změny ve vašem životě, které potřebujete ke své spokojenosti. V terapii používá i techniky mindfulness a aktivní imaginaci.  Jeho hlavní motivací pro práci v tomto oboru byla fascinace duší člověka a toho, co se v ní odehrává, které věci a jak nás ovlivňují a co nás dělá tím, kým jsme.

Evženovou přidanou hodnotou jsou jeho rozsáhlé zkušenosti ze supervize pro manažery, pro týmy a supervize managementu řízení.

Je také lektorem v obraně proti manipulaci a lektorem metody norské organizace Reform pro Zvládání vzteku. Vede skupiny mužů, kteří obtížně zvládají své násilné chování a školí ty, kteří se na vedení skupin připravují.

„Nezůstávejte se svými trápeními sami. Řekněte si o pomoc, která je na dosah“, to vzkazuje svým případným klientům.

Kde mě najdete: