Mgr. Petra Panáková

Petra absolvovala jednooborovou psychologii se zaměřením na klinickou a školní psychologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě.

V svém studiu pokračuje na Pražské vysoké škole psychosociálních studií v oboru Psycholog ve zdravotnictví.

Od května 2022  je frekventantkou psychoterapeutického výcviku terapie v postmoderně, čímž získá vstup do akreditovaného (ČAP) psychoterapeutického výcviku v postmoderním přístupu.

Osobně i odborně se zajímá o klinickou psychologii, psychoterapii, vztahová témata, vzdělávání a destigmatizaci v psychologii.

Je kreativní člověk, který chce svou empatií a osobním přístupem pomáhat lidem. Ke všem přistupuje individuálně a svou otevřeností a se srdcem na dlani, chce objevovat to, co život ukrývá. Přesně tento přístup je připravena nabídnout i svým klientům.

Neustále pokračuje ve svém vzdělávání a seberozvoji, které vnímá jako životní cestu, díky které se může stát lepším člověkem pro sebe i ostatní.

Ve svém volném čase objevuje krásy přírody, zastaví se ráda na dobrou kávu s dobrou knížkou.

Je připravena Vám pomoci s lepším porozuměním těžkostí, odkrývaní osobního potenciálu, který má každý člověk a posílení vlastních zdrojů v procesu uzdravování

Ze svých oblíbených knih Vám doporučuje Viktora Frankla a jeho ,,Hledání smyslu života, a přesto říci životu ano“

K Petře se můžete objednat v rámci nové spolupráce s pojišťovnami VZP ČR a 213 RBP. 

Klient musí být pojištěnec VZP ČR (pojišťovna 111) nebo 213 RBP.
Ročním vstupním poplatkem garantujeme 6 konzultací (vč. vstupní) hrazených VZP ČR / RBP
Pokud bude chtít klient intenzivnější a častější péči, než je možná úhrada smluvené pojišťovny (6x ročně), objednává se a platí dle našich ceníkových cen.
Pokud klientům stav vyžaduje jinou odbornou péči (adiktologickou, psychiatrickou,..) poskytujeme konzultace dle našeho platného ceníku (není hrazeno smluvní pojišťovnou)
Roční poplatek platí 1 rok od data úhrady tohoto poplatku
Roční poplatek za 6 konzultací je nepřenosný (rodina, partner…), platí pouze pro klienta – pojištěnce VZP ČR / RBP.
Služby lze vyčerpat pouze v rámci ambulantní kliniky. 
 

Kde mě najdete:

Mgr. Petra Panáková