Bc. Jiří Vacek, MBA

Jiří původně vystudoval ekonomii a obchod na Prague Business school při VŠE. Životní změna ho však přivedla ke studiu psychoterapie, vystudoval Pražskou Psychoterapeutickou fakultu PVŠPS v Praze. Absolvoval kompletní psychoterapeutické vzdělání, akreditovaný psychoterapeutický výcvik-daseinsanalýza. Je členem České daseinsanalytické společnosti. Aktuálně dokončil profesionální trénink terapie traumatu-Soucitné dotazování -Compassionate Inquiry od známého kanadského lékaře a terapeuta Dr. Gabora Mate.

Jiří se věnuje jak individuální, tak skupinové a párové terapii a několik let provozoval privátní praxi. Své zkušenosti sbíral v psychiatrické léčebně v Červeném Dvoře, dále pak v Psychiatrické Nemocnici v Bohnicích, kde pracoval na oddělení Duálních diagnóz pavilonu č.16.

Je zodpovědný za vedení Kliniky 2.

„Rád se setkávám s lidmi a s pokorou s nimi spolupracuji na jejich cestě k poznání, hledání nových možností v životě, svobodě, pravdě a uzdravení. Mám zkušenosti nejen se závislostmi a jejich léčbou-sám abstinuji od všech návykových látek již 13 let. Nejblíže je mi existenciální psychoterapie.“

Kde mě najdete:

Video je možné přehrát až po povolení cookies

Spravovat moje volby souborů cookies