Adiktologické poradenství

Tento program je vhodný, když cítíte, že vám závislost začíná přerůstat přes hlavu. Váš životní styl ještě nemusí být zásadně narušen, ale tušíte, že by k tomu mohlo dojít. Poradíme jak to zavčasu napravit. 

Co znamená adiktologické poradenství?

Adiktologie je transdisciplinární věda zabývající se závislostmi, ať už závislostmi na návykových látkách nebo nelátkovými závislostmi. Spojuje znalosti z oborů jako je biologie, psychologie, medicína nebo sociologie. Adiktologie se zabývá jejich prevencí, původem, léčbou, výzkumem, poradenstvím a jinými souvislostmi.

Během adiktologického poradenství spolu s jedním z našich odborníků zmapujete svou aktuální životní situaci, budete hledat příčiny vzniku, rozvoje a trvání vašich obtíží. Dále se zaměříte na způsoby, jak tyto příčiny odstranit či oslabit, jak si nastavit životní styl, který pro vás bude výhodnější a způsoby, jak tyto změny udržet.   

NEO Centrum nabízí ambulantní program, pobytový léčebný program i ambulantní doléčování. V rámci adiktologického poradenství se sami rozhodnete, která služba pro Vás je ta nejvhodnější. Naši terapeuti Vás pak celým procesem budou v bezpečném a anonymním prostředí provázet. 

Pokud vás zajímá detailnější informace ohledně adiktologického programu u nás v NEU, navštivte sekci Novinky, kde je o tomto tématu samostatný článek.

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu – zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Mgr. Eliška Blažíčková

Ambulance

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ambulance

PhDr. Kateřina Marklová

Ambulance

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ambulance

Mgr. Nina Zvingerová

Ambulance

Bruer Michael Ramon

Ambulance

Bc. Jakub Zahradníček

Ambulance

Mgr. Miroslava Pešlová

Ambulance

Mgr. Petra Kolovecká

Ambulance

Blog a Média