Adiktologické poradenství

Tento program je vhodný, když cítíte, že vám závislost začíná přerůstat přes hlavu. Váš životní styl ještě nemusí být zásadně narušen, ale tušíte, že by k tomu mohlo dojít. Poradíme jak to zavčasu napravit. 

Co znamená adiktologické poradenství?

Adiktologie je transdisciplinární věda zabývající se závislostmi, ať už závislostmi na návykových látkách nebo nelátkovými závislostmi. Spojuje znalosti z oborů jako je biologie, psychologie, medicína nebo sociologie. Adiktologie se zabývá jejich prevencí, původem, léčbou, výzkumem, poradenstvím a jinými souvislostmi.

Během adiktologického poradenství spolu s jedním z našich odborníků zmapujete svou aktuální životní situaci, budete hledat příčiny vzniku, rozvoje a trvání vašich obtíží. Dále se zaměříte na způsoby, jak tyto příčiny odstranit či oslabit, jak si nastavit životní styl, který pro vás bude výhodnější a způsoby, jak tyto změny udržet.   

NEO Centrum nabízí ambulantní program, pobytový léčebný program i ambulantní doléčování. V rámci adiktologického poradenství se sami rozhodnete, která služba pro Vás je ta nejvhodnější. Naši terapeuti Vás pak celým procesem budou v bezpečném a anonymním prostředí provázet.

Pokud vás zajímá detailnější informace ohledně adiktologického programu u nás v NEO Centru, navštivte sekci Novinky, kde je o tomto tématu samostatný článek.

Cena této služby

Sezení si můžete zakoupit po jednotlivých sezeních nebo v balíčcích po 10 sezeních. Při zakoupení balíčku 10 sezení získáte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1900 Kč.

Specialisté pro tuto službu

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka

PhDr. Kateřina Marklová

Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ředitel Kliniky 2, Terapeut

Michael Ramon Bruer

Terapeut

Mgr. Miroslava Pešlová

Klinická psycholožka, Terapeutka

Mgr. Nina Zvingerová

Adiktolog, Terapeut

Ondřej Dočekal

Terapeut

Mgr. Adéla Zenina

Adiktolog, terapeut