Ambulance

Kvalitní tým terapeutů, vysoká úspěšnost léčby, online a osobní terapie, diskrétnost

Ambulantní klinika

Diskrétnost l Individuální přístup l Odborný tým terapeutů

Ambulance NEO Centra vám nabízí okamžitou pomoc při řešení vašich problémů prostřednictvím individuálních, párových a rodinných terapií, poradenství ​a koučinku. Pomůžeme s řešením závislostí, s problémy duševního zdraví nebo osobního rozvoje. Možná je online i osobní terapie.

Náš tým je složen ze zkušených terapeutů využívajících různorodé metody terapeutických přístupů. Klienty nikdy nesoudíme, naopak je vždy diskrétně a s odhodláním podporujeme, aby našli cestu zpátky k sobě.

Služby poskytujeme také v anglickém a ruském jazyce.

Služby ambulantní kliniky

Individuální terapie

Tato forma terapie je nejběžnější metodou a zároveň nejúčinnějším řešením na většinu problémů. Individuální konzultací s terapeutem dosáhnete výsledků efektivněji.

Online terapie

Z domova, z kanceláře, z jiného města. Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžete za svým terapeutem osobně docházet, online terapie je pohodlná metoda. Vzdálenost už není překážkou, abyste získali kvalitní péči.

Adiktologické poradenství

Tento program je vhodný, když cítíte, že vám závislost začíná přerůstat přes hlavu. Váš životní styl ještě nemusí být zásadně narušen, ale tušíte, že by k tomu mohlo dojít. Poradíme jak to zavčasu napravit.

Osobní rozvoj

Nemáte konkrétní problém, ale hledáte se nebo chcete lépe poznat svou osobnost. Za pomoci našich odborníků pochopíte své fungování a hlouběji se ponoříte do vlastního nitra.

Koučink

Najděte směr, kterým se budete dál ubírat, nebo způsob, jakým budete zvládat vzniklé situace. S koučinkem začnete více využívat svůj potenciál a posílíte svou odpovědnost a sebedůvěru.

Párová terapie

Párová terapie je určena pro manželské či partnerské dvojice bez ohledu na věk, pohlaví nebo formu vztahu. Každý pár je jedinečný a prochází vlastním vývojem a narazí na překážku, kterou neumí sám překonat.
Bez názvu (416 × 239 px)

Terapeutická péče o mladistvé od 13 let

Terapie probíhá kombinací individuální terapeutické práce s mladistvým a práce s rodinou, v níž mladistvý klient žije. Formu rodinné terapie doporučujeme, neboť mladý člověk ještě bývá pevnou součástí systému původní rodiny, jehož fungování ho významně ovlivňuje a jeho rodiče jsou za něj obvykle i právně odpovědní.

Rodinná terapie

V centru této terapie stojí rodinný systém jako jedinečný a neopakovatelný celek, se všemi svými pravidly a specifickou dynamikou. Sezení se může účastnit kdokoliv, koho rodina považuje za svého člena.
párová taneční terapie

Taneční terapie

Je určena pro páry, kteří mají zájem prohlubovat svůj vztah, blízkost a komunikovat pravdivě a nezraňujícím způsobem. Chtějí se vzájemně lépe poznávat, naslouchat si a vyvažovat naplňování potřeb obou tak, aby neztratili jeden druhého ani sebe sama. Taneční terapie umožňuje komunikovat beze slov a být v hlubokém kontaktu se sebou, se svými pocity i s partnerem. Terapie k dispozici také v anglickém jazyce.

Postcovidový syndrom

Taneční terapie

Tato forma terapie je ideální pro uvolnění zablokovaných a nevyjadřovaných emocí, integraci nepřijatých částí sebe sama, vytváření zdravého vztahu k sobě a ostatním lidem, pro léčbu psychosomatických onemocnění.

Spolupráce s VZP, RBP, ZPŠ, OZP a ZP MV ČR

NEO Centrum poskytuje také terapie hrazené zdravotními pojišťovnami VZP ČR (pojišťovna 111),  RBP (pojišťovna 213), ZPŠ (pojišťovna 209), OZP (pojišťovna 207) a ZP MV ČR (pojišťovna 211).

Jak to u nás vypadá
Tým ambulantní kliniky
Mgr., MgA. Markéta Čermáková
Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka
Mgr. Irena Pilařová, MBA
Koučka, Psycholožka, Psychoterapeutka
Bc. Jiří Vacek, MBA
Ředitel Kliniky 2, Terapeut
Mgr. Nina Zvingerová

Adiktolog, Terapeut

Bruer Michael Ramon
Terapeut
Ondřej Dočekal
Terapeut
PhDr. Kateřina Marklová
Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut
MUDr. Jana Novotná
Atestovaný psychiatr
Mgr. Petra Panáková
Psycholožka
Mgr. Miroslava Pešlová
Klinická psycholožka, Terapeutka
MUDr. Korčák Jakub

Psychiatr

MUDr. Simona Lewandowská
Atestovaný psychiatr
Martina Stralczynská

Terapeutka

MUDr. Minařík Jakub
Psychiatr
Mgr. Zuzana Jandová
Adiktoložka, Terapeutka

Klienti o nás řekli

Způsoby platby a storno podmínky

Veškeré služby a produkty na naší klinice můžete uhradit hotově či platební kartou. Také Vám rádi vystavíme fakturu.

Pokud jste u nás poprvé, požádáme Vás o uhrazení platby před termínem Vašeho sezení. Na způsobu platby za další sezení se domluvíte na recepci či se svým terapeutem. Termín Vaší terapie můžete bezplatně změnit nebo zrušit až do 24 hodin před konáním terapie.

Důvěrnost citlivých informací je pro nás samozřejmostí a bude s nimi nakládáno dle platné legislativy o ochraně osobních údajů.

S ohledem na aktuální situaci jsme se rozhodli snížit storno poplatek pro klienty s Covid onemocněním či v karanténě pouze na 500,-Kč. V takové situaci se snažíme zároveň nabídnout online konzultace.

Pokud máte zájem o zrušení Vašeho termínu rezervace mimo pracovní dobu ambulantní kliniky, můžete napsat na naši e-mailovou adresu: recepce@neocentrum.cz a nebo SMS na telefonní číslo +420770143385

Za neomluvenou absenci nebo storno v jiných případech, než je nemoc či karanténa, je storno 100% při zrušení služby později než 24 hodin před začátkem konzultace.

Ambulantní služby – balíček
Po absolvování vstupní konzultace, nabízíme 10% slevu při koupi balíčku 10 terapií (10 x 50 min). Možnost čerpání balíčku je 1 rok, nevyčerpané prostředky lze po vzájemné dohodě s terapeutem přesunout i na další časové období, prostředky však nevracíme, balíček je personálně nepřenosný. Služby lze vyčerpat pouze v rámci ambulance, ve výjimečných případech (tj. onemocnění, odchod, úmrtí terapeuta, nebo dohoda o změně terapeuta) i u jiného terapeuta naší ambulance