Léčebný program na pobytových
klinikách

Možný rychlý nástup, vysoká úspěšnost léčby, individuální léčebný program, diskrétnost

Rezidenční pobytové kliniky

NEO Centrum provozuje dvě pobytové kliniky v Praze, které nabízejí unikátní prostředí pro léčbu závislostí a péči o duševní zdraví. Oba rezidenční objekty navozují pocit domova, pohodlí a bezpečí a zároveň poskytují služby v nadstandardní kvalitě.

Obě kliniky sídlí v prvorepublikových vilách v klidné oblasti na okraji Prahy. Jejich atmosféra pomáhá vyskočit z kolotoče běžného života, a získat tak potřebný odstup.

Díky kvalitnímu týmu odborníků jsme rozšířili svou specializaci od adiktologie směrem k péči o duševní zdraví v celé jeho šíři a neohraničenosti. Jsme připraveni pomoci každému.

Všechny naše služby také pro anglicky mluvící klientelu.

Prostředí pobytových klinik

Léčba u nás krok za krokem

Vyhledání odborné a intenzivní pomoci často provází pochybnosti a obavy. Uvědomujeme si, jak důležité je mít představu o tom, co vás čeká a do čeho skutečně jdete, a tak vám celý proces rámcově v jednotlivých krocích nastíníme.

Ceník

Pro mnoho našich klientů je nadstandardní přístup a vysoká míra anonymity nejen samozřejmostí, ale i nezbytností. Rozsah a intenzita naší péče jsou proto nad rámec běžných služeb. Najdete u nás stoprocentní diskrétnost, komfortní prostředí, profesionální terapeuty s mnohaletou praxí a privátní ubytovací zázemí. Klienti si léčbu hradí sami, což nám umožňuje udržet si nadstandardní úroveň služeb. 

Rezidenční léčba

Léčebné balíčky se liší v počtu terapií, které klient absolvuje. Základ služeb je jinak pro všechny délky pobytu stejný. V ceně každého balíčku je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v krásném prostředí prvorepublikové vily. Interiér a vybavení domu je navržené tak, aby byly uspokojené nadstandardní požadavky našich klientů. Rodinné prostředí, pocit absolutního přijetí a uvolnění je jedním ze základních kamenů našich léčebných programů, které jsou plánované individuálně a precizně. Catering pro klienty je postavený podle současných nutričních trendů a s výběrem z několika chodů s respektem k sezónnosti.  K dispozici je výživový terapeut a servis domácí hospodyně.

Ve volném čase je možnost věnovat se aktivní i pasivní formě odpočinku. Bazény, sauny a základní cvičební pomůcky na klinikách / Pohybové aktivity pod vedením sportovního instruktora / Rehabilitační cvičení DNS podle prof. Koláře / Vybavená knihovna / Společenské hry / Tematické filmové večery / Víkendové volnočasové aktivity.

Pro zjištění dostupnosti léčby na našich pobytových klinikách nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Tuto službu nelze objednat online. Děkujeme. Kompletní ceník našich služeb naleznete v sekci Ceník.

Tým pobytových klinik

Libor Votruba

Klinika 1

PhDr. Kateřina Marklová

Klinika 1

Bc. Jiří Vacek

Bc. Jiří Vacek, MBA

Klinika 2

Ondřej Dočekal

Klinika 1

Bruer Michael Ramon

Klinika 2

Ondřej Knybel

Klinika 1

MUDr. Jakub Minařík

Klinika 1

MUDr. Jakub Korčák

Klinika 1

Mgr. et Bc. Markéta Bolková

Ambulantní klinika

Bc. et Bc. Radek Němec

Ambulantní klinika

Mgr. MA Tereza Uhlířová

Mgr. MA Tereza Uhlířová

Klinika 2

Mgr. Adam Schmidt

Ambulantní klinika

MUDr. Jiří Štarha

Ambulantní klinika

Jonathan Preboy

Klinika 2

Anna Scharfenberg

Klinika 2

Mgr. at Bc. Marianna Sršňová

Klinika 1

Mgr. Eliška Šťastná

Ambulantní klinika

Mgr. Zuzana Jandová

Klinika 1