Rezidenční pobytové kliniky

Profesionalita, nadstandard, 100% anonymita

NEO Centrum provozuje dvě pobytové kliniky v Praze, které nabízejí unikátní prostředí pro léčbu závislostí a péči o duševní zdraví. Oba rezidenční objekty navozují pocit domova, pohodlí a bezpečí a zároveň poskytují služby v nadstandardní kvalitě.

Obě kliniky sídlí v prvorepublikových vilách v klidné oblasti na okraji Prahy. Jejich atmosféra pomáhá vyskočit z kolotoče běžného života, a získat tak potřebný odstup.

Díky kvalitnímu týmu odborníků jsme rozšířili svou specializaci od adiktologie směrem k péči o duševní zdraví v celé jeho šíři a neohraničenosti. Jsme připraveni pomoci každému, kdo řeší psychické problémy.

Nově jsme schopni přivítat také anglicky mluvící klientelu.

Prostředí pobytových klinik

Poznejte náš tým

Marianna Sršňová

Klinika 1

Ondřej Dočekal

Klinika 1

Ondřej Knybel

Klinika 1

Mgr. Eliška Blažíčková

Klinika 1

Jonathan Preboy

Klinika 2

Anna Scharfenberg

Klinika 2

Bc. et Bc. Radek Němec

Ambulantní klinika

MUDr. Jiří Štarha

Ambulantní klinika

Libor Votruba

Klinika 1

Mgr. Adam Schmidt

Ambulantní klinika

Mgr. Petra Kolovecká

Klinika 2

MUDr. Jakub Minařík

Klinika 1

Bc. et Bc. Markéta Bolková

Ambulantní klinika

Mgr. MA Tereza Uhlířová

Mgr. MA Tereza Uhlířová

Klinika 2

Bc. Jiří Vacek

Bc. Jiří Vacek, MBA

Klinika 2

Bruer Michael Ramon

Klinika 2

MUDr. Jakub Korčák

Klinika 1

Bc. Jakub Zahradníček

Klinika 1

PhDr. Kateřina Marklová

Klinika 1

Léčba u nás krok za krokem

Vyhledání odborné a intenzivní pomoci často provází pochybnosti a obavy. Uvědomujeme si, jak důležité je mít představu o tom, co vás čeká a do čeho skutečně jdete, a tak vám celý proces rámcově v jednotlivých krocích nastíníme.

Ceník

Pro mnoho našich klientů je nadstandardní přístup a vysoká míra anonymity nejen samozřejmostí, ale i nezbytností. Rozsah a intenzita naší péče jsou proto nad rámec běžných služeb. Najdete u nás stoprocentní diskrétnost, komfortní prostředí, profesionální terapeuty s mnohaletou praxí a privátní ubytovací zázemí. Klienti si léčbu hradí sami, což nám umožňuje udržet si nadstandardní úroveň služeb. 

Rezidenční léčba

Rezidenční léčba znamená primárně čtyřtýdenní nebo šestitýdenní pobyt na naší klinice. Pro stabilizaci a úvodní detox zároveň v konkrétních případech umožňujeme i zkrácený dvoutýdenní program. Celková cena zahrnuje ubytování, stravu, veškeré služby, využití kompletního vybavení domu, a především více než 30 hodin terapie i možnost individuálních konzultací nad rámec standardního programu.

Pro zjištění dostupnosti léčby na našich pobytových klinikách nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Tuto službu nelze objednat online. Děkujeme. Kompletní ceník našich služeb naleznete v sekci Ceník.