Koučink

Najděte směr, kterým se budete dál ubírat, nebo způsob, jakým budete zvládat vzniklé situace. Díky koučování se seznámíte s novými nástroji, které vám pomohou více využívat svůj potenciál a posílit svou odpovědnost a sebedůvěru.

Co znamená koučink?

Koučink je metoda vhodná pro situace, kdy se klient potřebuje zorientovat ve stávající situaci a najít směr, kterým se bude dál ubírat, nebo způsob, jakým bude danou situaci zvládat. To je spojeno s uskutečněním změny. Kouč je klientovi průvodcem v této změně a kromě toho, že klienta podporuje v její realizaci, tak ho zároveň učí obecné schopnosti, které mohou klientovi pomoci utvářet život k jeho spokojenosti – tzv. sebekoučování. S koučinkem tak klient začne více využívat svůj potenciál, zlepší své vnímání reality a posílí odpovědnost a víru v sebe sama. Koučování je vhodné využít jak pro aktivní řešení problémů, tak pro rozšíření klientových kompetencí, které využije ve vztazích, práci, vlastním prožívání a zvládání různých situací.

Ačkoliv koučování je jedna metoda, kterou lze použít na celé spektrum životních oblastí, někdy se používá dělení, podle toho, jakých témat se klientova zakázka týká. Koučink lze zaměřit na oblast životní (life koučink) nebo profesní (profesní koučink).

Co znamená profesní koučink?

Potřebujete lépe zvládat svou pracovní agendu, najít rovnováhu mezi osobním a profesním životem, posunout se v práci nebo ji dokonce změnit? S profesním koučinkem můžete nastartovat svou pracovní spokojenost.

Klient ve své zakázce řeší pracovní témata jako je zvýšení výkonu, stanovování a plnění pracovních cílů, kariérní růst, kariérní posun. Často se může jednat i o nabytí kompetencí, které se využívají zejména v práci, jako je schopnost vést tým, řídit stanovenou agendu, prezentovat na veřejnosti, zvládat time management. V těchto oblastech bývá koučink doplňován mentoringem (odborným poradenstvím se zkušeností z oboru). Mnohá témata, jako například rovnováha mezi osobním a profesním životem, leadership či umění komunikovat, přitom zasahují jak do osobní, tak profesní oblasti.

Co znamená životní (life) koučink

Nevíte si rady v určitých situacích běžného života a potřebujete se zorientovat? Řešíte vztahy, rodinu a konflikty v osobním životě? Kouč vám pomůže uspořádat si priority a provede vás změnami.

Cena této služby

Sezení si můžete zakoupit po jednotlivých sezeních nebo v balíčcích po 10 sezeních. Při zakoupení balíčku 10 sezení získáte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1 900 Kč (2 299 Kč vč. DPH). 

Specialisté pro tuto službu

Mgr. Irena Pilařová, MBA

Psycholožka, Psychoterapeutka

Mgr. Miroslava Pešlová

Klinická psycholožka, Terapeutka

Mgr. Miroslava Pešlová

Klinická psycholožka, Terapeutka