Online terapie

Terapeutická sezení z domova, z kanceláře, z jiného města: Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžete za svým terapeutem osobně docházet, online terapie je pohodlné řešení. Vzdálenost už není překážkou, abyste získali kvalitní péči.

Co znamená online terapie?

Jedná se o praktickou a zároveň velmi efektivní alternativu klasického sezení v případě, že ho není možné zrealizovat osobně (obě možnosti lze navzájem kombinovat). Přestože při online terapii nedochází k fyzickému sdílení společného prostoru, které má v terapii svůj význam, naši terapeuti se snaží vytvořit kontinuitu a blízkost online. Jedná se o efektivní řešení různých situací, jako je jednorázová konzultace, vstupní pohovor pro pobytovou léčbu či kompletní individuální léčbu, jako pokračování pobytové terapie nebo jako doplněk individuální terapie na ambulantní klinice,  anebo pokud fyzická vzdálenost neumožňuje osobní setkání.

Cena této služby

Sezení si můžete zakoupit po jednotlivých sezeních nebo v balíčcích po 10 sezeních. Při zakoupení balíčku 10 sezení získáte 10% slevu.  Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1900 Kč.

Specialisté pro tuto službu

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka

Michael Ramon Bruer

Terapeut

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ředitel Kliniky 2, Terapeut

PhDr. Kateřina Marklová

Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut

Mgr. Irena Pilařová, MBA

Koučka, Psycholožka, Psychoterapeutka

Mgr. Miroslava Pešlová

Klinická psycholožka, Terapeutka

Mgr. Nina Zvingerová

Adiktolog, Terapeut