Osobní rozvoj

Nemáte žádný konkrétní problém, ale hledáte se nebo chcete lépe poznat svou osobnost? Naši odborníci vám s osobním rozvojem rádi pomohou. Osobním rozvojem lépe pochopíte sebe sama a hlouběji se ponoříte do vlastního nitra. 

Co znamená osobní rozvoj?

Program osobního rozvoje je určen pro klienty, kteří nepřicházejí s potřebou řešit konkrétní obtíže. Mají naopak zájem rozvíjet se v poznání sebe sama, hlouběji se ponořit do vlastního nitra a lépe porozumět své osobnosti. Za pomoci odborníků se klienti naučí zpracovávat svou životní zkušenost. Nadšencům sebepoznání nabízíme individuální konzultace. V rámci individuální konzultace může klient pracovat na své „vlastní zakázce“ (tématu). Pod vedením odborníka si klient téma zpracuje a postupně se věnuje jeho poznávání. Nevyhraněným zájemcům o seberozvoj nabízíme v rámci individuálních konzultací nebo skupinových workshopů seznam oblastí, směrů, témat, v nichž jsou naši terapeuti specialisté. 

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Mgr., MgA. Markéta Čermáková
Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka
Mgr. Kateřina Mezlíková
Psycholog, Terapeut
Bc. Jiří Vacek, MBA
Ředitel Kliniky 2, Terapeut
Mgr. Nina Zvingerová
Adiktolog, Terapeut
Mgr. Evžen Nový
Psychoterapeut
Ondřej Dočekal
Terapeut
PhDr. Kateřina Marklová
Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut
Mgr. Irena Pilařová, MBA
Koučka, Psycholožka, Psychoterapeutka
Mgr. Petra Panáková
Psycholožka
Mgr. Miroslava Pešlová
Klinická psycholožka, Terapeutka
Bruer Michael Ramon
Terapeut
Mgr. Petra Kolovecká
Terapeut

Blog a Média

OCD? Známá úzkostná porucha pod ne příliš známým názvem

06.12.2022, Kateřina Marklová.
V současné době vnímáme větší množství poptávek na léčbu OCD a to nejen v rámci Ambulantní kliniky, ale také i co se týče pobytových klinik, což není příliš časté. Mezi lajckou veřejností se velmi často setkávám s tím, že mnozí ani nevědí, co OCD znamená a zda aktuální pocity, které uvnitř sebe mají, se dají zařadit pod tento název.
Obsedantně-kompulzivní porucha, často označovaná zkratkou OCD z anglického názvu (obsessive compulsive disorder), patří do skupiny úzkostných poruch (dříve označovaných neurózy). Úzkostné poruchy jsou v psychiatrii považované za „lehčí“ obtíže, psychoanalytické školy mluví o neuroticích jako o nezdravější skupině populace. OCD však z této skupiny dokáže potrápit asi nejvíce.