Osobní rozvoj

Nemáte žádný konkrétní problém, ale hledáte se nebo chcete lépe poznat svou osobnost? Naši odborníci vám s osobním rozvojem rádi pomohou. Osobním rozvojem lépe pochopíte sebe sama a hlouběji se ponoříte do vlastního nitra. 

Co znamená osobní rozvoj?

Program osobního rozvoje je určen pro klienty, kteří nepřicházejí s potřebou řešit konkrétní obtíže. Mají naopak zájem rozvíjet se v poznání sebe sama, hlouběji se ponořit do vlastního nitra a lépe porozumět své osobnosti. Za pomoci odborníků se klienti naučí zpracovávat svou životní zkušenost. Nadšencům sebepoznání nabízíme individuální konzultace. V rámci individuální konzultace může klient pracovat na své „vlastní zakázce“ (tématu). Pod vedením odborníka si klient téma zpracuje a postupně se věnuje jeho poznávání. Nevyhraněným zájemcům o seberozvoj nabízíme v rámci individuálních konzultací nebo skupinových workshopů seznam oblastí, směrů, témat, v nichž jsou naši terapeuti specialisté. 

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Mgr. Evžen Nový

Ambulance

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ambulance

PhDr. Kateřina Marklová

Ambulance

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ambulance

Ondřej Dočekal

Klinika 1

Mgr. Nina Zvingerová

Ambulance

Mgr. Irena Pilařová, MBA

Ambulance

Mgr. Eliška Blažíčková

Ambulance

Bruer Michael Ramon

Ambulance

Bc. Jakub Zahradníček

Ambulance

Mgr. Miroslava Pešlová

Ambulance

Mgr. Petra Kolovecká

Ambulance

Blog a Média