Osobní rozvoj

Nemáte žádný konkrétní problém, ale hledáte se nebo chcete lépe poznat svou osobnost? Naši odborníci vám s osobním rozvojem rádi pomohou. Osobním rozvojem lépe pochopíte sebe sama a hlouběji se ponoříte do vlastního nitra.

Co znamená osobní rozvoj?

Program osobního rozvoje je určen pro klienty, kteří nepřicházejí s potřebou řešit konkrétní obtíže. Mají naopak zájem rozvíjet se v poznání sebe sama, hlouběji se ponořit do vlastního nitra a lépe porozumět své osobnosti. Za pomoci odborníků se klienti naučí zpracovávat svou životní zkušenost. Nadšencům sebepoznání nabízíme individuální konzultace. V rámci individuální konzultace může klient pracovat na své „vlastní zakázce“ (tématu). Pod vedením odborníka si klient téma zpracuje a postupně se věnuje jeho poznávání. Zájemcům nabízíme také v rámci individuálních konzultací nebo skupinových workshopů seznam oblastí, směrů, témat, v nichž jsou naši terapeuti specialisté.

Cena této služby

Sezení si můžete zakoupit po jednotlivých sezeních nebo v balíčcích po 10 sezeních. Při zakoupení balíčku 10 sezení získáte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1900 Kč (2 299 Kč vč. DPH).

Specialisté pro tuto službu

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ředitel Kliniky 2, Terapeut

Michael Ramon Bruer

Terapeut

Mgr. Nina Zvingerová

Adiktolog, Terapeut

Mgr. Miroslava Pešlová

Klinická psycholožka, Terapeutka

Ondřej Dočekal

Terapeut

PhDr. Kateřina Marklová

Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut

Mgr. Irena Pilařová, MBA

Koučka, Psycholožka, Psychoterapeutka

Mgr. Petra Panáková

Psycholožka