Osobní rozvoj

Nemáte žádný konkrétní problém, ale hledáte se nebo chcete lépe poznat svou osobnost? Naši odborníci vám s osobním rozvojem rádi pomohou. Osobním rozvojem lépe pochopíte sebe sama a hlouběji se ponoříte do vlastního nitra. 

Co znamená osobní rozvoj?

Program osobního rozvoje je určen pro klienty, kteří nepřicházejí s potřebou řešit konkrétní obtíže. Mají naopak zájem rozvíjet se v poznání sebe sama, hlouběji se ponořit do vlastního nitra a lépe porozumět své osobnosti. Za pomoci odborníků se klienti naučí zpracovávat svou životní zkušenost. Nadšencům sebepoznání nabízíme individuální konzultace. V rámci individuální konzultace může klient pracovat na své „vlastní zakázce“ (tématu). Pod vedením odborníka si klient téma zpracuje a postupně se věnuje jeho poznávání. Nevyhraněným zájemcům o seberozvoj nabízíme v rámci individuálních konzultací nebo skupinových workshopů seznam oblastí, směrů, témat, v nichž jsou naši terapeuti specialisté. 

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Mgr., MgA. Markéta Čermáková
Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka
Mgr. Eliška Blažíčková
Adiktolog, Zástupce ředitele Kliniky 1
Bc. Jiří Vacek, MBA
Ředitel Kliniky 2, Terapeut
Mgr. Nina Zvingerová
Adiktolog, Terapeut
Bc. Jakub Zahradníček
Terapeut
Ondřej Dočekal
Terapeut
PhDr. Kateřina Marklová
Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut
Mgr. Irena Pilařová, MBA
Koučka, Psycholožka, Psychoterapeutka
Mgr. Petra Panáková
Psycholožka
Mgr. Miroslava Pešlová
Klinická psycholožka, Terapeutka
PhDr. Marek Kučera, Ph.D.
Terapeut
Mgr. Petra Kolovecká
Terapeut
Mgr. Kateřina Mezlíková
Psycholog, Terapeut
Mgr. Evžen Nový
Psychoterapeut
Bruer Michael Ramon
Terapeut

Blog a Média

Dívka čekající na terapii. Řeší duševní potíže a přemýšlí nad sezením

Školní rok odstartoval – dětské psychologické poradny se začínají plnit.

Krize s nedostatkem psychologů a psychoterapeutů pro děti a mladistvé pokračuje i v postcovidovém období. Zatímco o prázdninách byly ordinace těchto odborníků spíš prázdné, s příchodem září se velmi rychle zaplňují. Na terapii hrazenou pojišťovnami čekají pacienti i několik měsíců, které ale mohou být právě během školního stresujícího roku rozhodující. Plnit se začaly i ordinace soukromých psychoterapeutů, kterých je podle údajů České asociace pro psychoterapii v Česku okolo 1200. Jen v pražském NEO Centru stoupl za poslední půlrok počet nezletilých zájemců o terapii o třetinu oproti celému loňskému roku. Posiluje proto právě služby pro teenagery. V sobotu 10. září si navíc připomínáme Světový den prevence sebevražd.

Halucinogeny. Mezi nejznámější patří lysohlávky.

Přírodní nebo syntetické látky, které vyvolávají určité změny ve vnímání, které mohou být relativně malé, jako je například zaostření, tak po relativně větší změny, kterými mohou být například halucinace. Ty mohou být doprovázeny dalšími jevy, jako je změna kognice nebo nálady. Lysohlávky

Závislost ho poslala až na dno, dnes pomáhá dalším najít cestu ven. Rozhovor se zakladatelem NEO Centra Liborem Votrubou

Padesátiletý podnikatel Libor Votruba z Liberce za sebou má pořádně divoký životní příběh. Provozovatel pražských Žlutých lázní či vánočních trhů už dobře ví, že kombinace alkoholu, kokainu a antidepresiv může člověka srazit až na dno. Své démony ale dokázal porazit a nyní pomáhá najít cestu ven ze závislostí dalším lidem v odvykacím centru, které provozuje.