Mgr. Irena Pilařová, MBA

Irena se věnuje terapii od roku 1993. Nejprve jako terapeut pro závislosti, poté jako ředitelka Střediska výchovné péče HELP a autorka a manažerka projektů krizové intervence, práce s dětmi na ulici a rodinné terapie. Od roku 2021 se věnuje terapii dospělých a koučování manažerů.

Zaměřuje se především na rozpoznávání a posilování vnitřních zdrojů klienta, které se přirozeně podílejí na procesu uzdravování.  Pracuje v českém a anglickém jazyce.

,,Ve své práci s klienty využívám metody osobní transformace, které zahrnují práci s emocemi, tělem, imaginací a vnitřními nevědomými přesvědčeními.“

Věnuje se především zvládání osobních a životních krizí, stresu, vyhoření, úzkostem a psychosomatickým potížím, zejména poruchám příjmu potravy a fyzické bolesti.

Taneční párová terapie je určena těm partnerům, kteří mají zájem prohlubovat svůj vztah, blízkost a komunikovat spolu pravdivě a nezraňujícím způsobem. Chtějí se vzájemně lépe poznávat, naslouchat si a moudře vyvažovat naplňování vlastních potřeb a potřeb druhého tak, aby neztratili jeden druhého ani sebe sama. Taneční terapie umožňuje komunikovat beze slov a současně být v hlubokém kontaktu se sebou, se svými pocity i s druhými lidmi. 

V koučování se zaměřuje především na práci s manažery, neboť sama se věnuje manažerské práci a tento svět je jí velmi blízký.

Kde mě najdete: