Individual theraphy

Individuální terapie je nejběžnější metodou ambulantních služeb. Existuje mnoho různých přístupů terapeutické práce. Náš tým je složen ze zkušených terapeutů, kteří získali výcvik v pestrém spektru terapeutických přístupů.

Co znamená individuální terapie?

Individuální terapie je vhodným řešením na většinu problémů, které vás trápí. Pro úspěšnou spolupráci je naprosto zásadní vytvořit „pracovní spojenectví“ mezi klientem a terapeutem. Proto musí spolupráce probíhat v atmosféře důvěry. Někdy se stává, že se pracovní spojenectví nepodaří vytvořit. Nejde totiž jen o zkušenost a odbornost terapeuta, ale především o setkání dvou lidí, kteří si tzv. buď „sednou“ nebo ne. Díky tomu, že náš tým je složen z mnoha osobností specializovaných v různých terapeutických směrech, jistě u nás pro sebe najdete toho správného terapeutického spojence. Pokud v průběhu terapie dojdete k potřebě jiného přístupu, přejdete k jiné naší kolegyni nebo kolegovi. Individuální terapie probíhá zpravidla jednou týdně, ale intenzitu setkání lze nastavit podle vašich potřeb. V individuální terapii je také možné kombinovat osobní a online setkání, budete-li například pracovně mimo město.

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu – zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Jaku Minařík

Ambulance

Jaku Minařík

Ambulance

Jaku Minařík

Ambulance

Blog a Média