Individual theraphy

Individuální terapie je nejběžnější metodou ambulantních služeb. Existuje mnoho různých přístupů terapeutické práce. Náš tým je složen ze zkušených terapeutů, kteří získali výcvik v pestrém spektru terapeutických přístupů.

Co znamená individuální terapie?

Individuální terapie je vhodným řešením na většinu problémů, které vás trápí. Pro úspěšnou spolupráci je naprosto zásadní vytvořit „pracovní spojenectví“ mezi klientem a terapeutem. Proto musí spolupráce probíhat v atmosféře důvěry. Někdy se stává, že se pracovní spojenectví nepodaří vytvořit. Nejde totiž jen o zkušenost a odbornost terapeuta, ale především o setkání dvou lidí, kteří si tzv. buď „sednou“ nebo ne. Díky tomu, že náš tým je složen z mnoha osobností specializovaných v různých terapeutických směrech, jistě u nás pro sebe najdete toho správného terapeutického spojence. Pokud v průběhu terapie dojdete k potřebě jiného přístupu, přejdete k jiné naší kolegyni nebo kolegovi. Individuální terapie probíhá zpravidla jednou týdně, ale intenzitu setkání lze nastavit podle vašich potřeb. V individuální terapii je také možné kombinovat osobní a online setkání, budete-li například pracovně mimo město.

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu – zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Blog a Média