Individuální terapie

Individuální terapie zahrnuje individuální terapeutické sezení s vybraným terapeutem. Existuje mnoho různých metod terapeutické práce. Náš tým je složen ze zkušených terapeutů, kteří získali výcvik v pestrém spektru terapeutických přístupů.

Co znamená individuální terapie?

Individuální terapie je vhodným řešením většiny problémů, které vás trápí. Pro úspěšnou spolupráci budou terapeut a klient společně pracovat na vytvoření „pracovního spojenectví“, zatímco se budou společně zabývat otázkami, které vyžadují pozornost při terapii. Tato vzájemná spolupráce mezi klientem a terapeutem probíhá v důvěrné atmosféře. Díky tomu, že náš tým je složen z mnoha osobností specializovaných v různých terapeutických směrech, prvním krokem bude nalezení správné terapeutické kombinace dvou lidí, kteří si „sednou“. Cílem vstupní konzultaceje pomoci vám najít toho nejvhodnějšího terapeuta pro vaše potřeby. Individuální terapie probíhá zpravidla jednou týdně, avšak intenzitu setkání lze nastavit podle vašich potřeb. V individuální terapii je také možné kombinovat osobní a online setkání, budete-li například pracovně mimo město.

Cena této služby

Sezení si můžete zakoupit po jednotlivých sezeních nebo v balíčcích po 10 sezeních. Při zakoupení balíčku 10 sezení získáte 10% slevu.  Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1900 Kč.

Specialisté pro tuto službu

Mgr., MgA. Markéta Čermáková
Ředitelka ambulance, Terapeutka, Psycholožka
PhDr. Kateřina Marklová
Odborný ředitel, Psycholog, Psychoterapeut
Bc. Jiří Vacek, MBA
Ředitel Kliniky 2, Terapeut
Mgr. Irena Pilařová, MBA
Koučka, Psycholožka, Psychoterapeutka
Mgr. Miroslava Pešlová
Klinická psycholožka, Terapeutka
Mgr. Petra Panáková
Psycholožka
Mgr. Nina Zvingerová
Adiktolog, Terapeut
Ondřej Dočekal
Terapeut
MUDr. Korčák Jakub
Psychiatr
MUDr. Korčák Jakub
Psychiatr