Individuální terapie

Individuální terapie zahrnuje individuální terapeutické sezení s vybraným terapeutem. Existuje mnoho různých metod terapeutické práce. Náš tým je složen ze zkušených terapeutů, kteří získali výcvik v pestrém spektru terapeutických přístupů.

Co znamená individuální terapie?

Individuální terapie je vhodným řešením většiny problémů, které vás trápí. Pro úspěšnou spolupráci budou terapeut a klient společně pracovat na vytvoření „pracovního spojenectví“, zatímco se budou společně zabývat otázkami, které vyžadují pozornost při terapii. Tato vzájemná spolupráce mezi klientem a terapeutem probíhá v důvěrné atmosféře. Díky tomu, že náš tým je složen z mnoha osobností specializovaných v různých terapeutických směrech, prvním krokem bude nalezení správné terapeutické kombinace dvou lidí, kteří si „sednou“. Cílem vstupní konzultaceje pomoci vám najít toho nejvhodnějšího terapeuta pro vaše potřeby. Individuální terapie probíhá zpravidla jednou týdně, avšak intenzitu setkání lze nastavit podle vašich potřeb. V individuální terapii je také možné kombinovat osobní a online setkání, budete-li například pracovně mimo město.

Cena této služby

Sezení si můžete zakoupit po jednotlivých sezeních nebo v balíčcích po 10 sezeních. Při zakoupení balíčku 10 sezení získáte 10% slevu.  Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1900 Kč.

Specialisté pro tuto službu

PhDr. Kateřina Marklová

Odborná ředitelka NEO Centra, Ředitelka K1, Klinická psycholožka, Psychoterapeutka

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ředitel Kliniky 2, Terapeut

 

Ondřej Dočekal

Terapeut

 

Mgr. Adam Schmidt

Terapeut

Mgr. Zuzana Jandová

Terapeutka

Bc. et Bc. Radek Němec

Adiktolog, Terapeut

Mgr., MgA. Markéta Miláčková Čermáková

Ředitelka ambulance, Psycholožka, Psychoterapeutka

Mgr. Irena Pilařová, MBA

Psycholožka, Psychoterapeutka

Mgr. Miroslava Pešlová

Klinická psycholožka, Terapeutka

Bc. Martina Stralczynská

Terapeutka

Mgr. Adéla Zenina

Adiktoložka, Terapeutka

Mgr. Nina Zvingerová

Adiktoložka, Terapeutka