O nás

Hlavní motivací založení NEO Centra bylo vytvořit důstojné a příjemné prostředí, které nabídne pomoc v řešení adiktologických problémů  ihned a bez dlouhého čekání na termín nástupu.

Stoprocentní diskrétnost, anonymita, kvalitní terapeuti, nadstandardní služby a respekt jsou základními stavebními kameny NEO Centra. Liborovo odhodlání a přání vytvořit v Praze místo, které při své osobní zkušenosti v boji se závislostmi v Čechách postrádal, žene jeho vizi stále dopředu a s tímto přístupem rozvíjí kliniky dál.

Vysoká úspěšnost léčby a nespočet pozitivních hodnocení klientů jsou pro Libora a celé NEO největší motivací k dalšímu rozvoji.

O nás

Hlavní motivací založení NEO Centra bylo vytvořit důstojné a příjemné prostředí, které nabídne pomoc v řešení adiktologických problémů v podstatě ihned bez dlouhého čekání na termín nástupu.

Stoprocentní diskrétnost, anonymita, kvalitní terapeuti a nadstandardní služby jsou základními stavebními kameny NEO Center, které založil Libor Votruba. Liborovo odhodlání a přání vytvořit v Praze místo, které při své osobní zkušenosti v boji se závislostmi v Čechách postrádal, žene jeho vizi stále dopředu.

Vysoká úspěšnost léčby a nespočet pozitivních hodnocení klientů jsou pro Libora a celé NEO největší motivací k dalšímu rozvoji.

Možnost rychlého nástupu

Vysoká úspěšnost léčby

Individuální péče o klienta

Tým špičkových terapeutů

Anonymita a rodinné prostředí

Naše hodnoty.

Anonymita. Individuální přístup. Moderní a komfortní prostředí.

NEO Centrum jsou privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na péči o duševní zdraví, závislostní chování. psychologie, psychoterapie a psychiatrie. Portfolio našich služeb jsme rozšířili otevřením druhé pobytové kliniky a novým otevřením ambulantní kliniky se vzdělávacím centrem. Klientům tak dokážeme poskytnout komplexní pomoc v péči o duševní zdraví.

Možnost rychlého nástupu

Vysoká úspěšnost léčby

Individuální péče o klienta

Tým špičkových terapeutů

Anonymita a rodinné prostředí

Co o nás řekli naši klienti

Formy poskytované léčby

NEO Centrum nabízí svým klientům dva způsoby řešení.
Program na ambulantní nebo pobytových klinikách. Záleží na konkrétních potřebách klientů, typu obtíží, s nimiž se potýkají, a intenzitě přístupu a péče, kterou chtějí věnovat sami sobě.

Klienti si mohou zvolit pobyt na naší privátní klinice v Praze nebo ambulantní péči, kdy se pravidelně setkávají se svým terapeutem osobně nebo v rámci online terapií.
Nově nabízíme služby na pobytových klinikách také pro anglicky mluvící klientelu.

Poznejte náš tým

Libor Votruba

Zakladatel NEO Centra

PhDr. Kateřina Marklová

Odborná ředitelka

Bc. Jiří Vacek

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ředitel kliniky 2

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ředitelka ambulantní kliniky