Párová terapie

Párová terapie je určena pro manželské či partnerské dvojice bez ohledu na věk, pohlaví nebo formu vztahu. Každý pár je jedinečný a prochází vlastním vývojem. Pokud pár narazí na překážku, kterou neumí sám překonat, je vhodné vyhledat odbornou pomoc.

Co znamená párová terapie?

Věříme, že každý pár je jedinečný a prochází svým vlastním vývojem stejně tak, jak se zároveň individuálně vyvíjí každý z partnerů. Někdy se může stát, že ve vztahu narazíte na překážku, kterou neumíte společně překonat. Je možné, že váš vztah začíná váznout a vy si nejste jisti, proč se tak děje. Možná přemýšlíte o ukončení vztahu, chcete si uspořádat myšlenky a vztah poklidně uzavřít. Žádné téma u nás není tabu. V NEO Centru naleznete bezpečné prostředí, kde můžete vyjádřit své obavy a přání, ať už na partnerskou terapii přicházíte s čímkoliv.

Naši terapeuti jsou vždy nestranní a partnerskou situaci nijak nehodnotí. Věříme, že svému vztahu rozumíte nejlépe. Terapie vám pomůžeme pojmenovat problém a uvědomit si, na čem by bylo dobré pracovat. Podmínkou párové terapie je účast obou partnerů. Pokud se jeden z partnerů necítí být na párovou terapii připraven, tak je samozřejmě možné, aby alespoň jeden z páru navštěvoval individuální terapie, dokud se jeho partner nebude cítit připraven na párové terapie.

Nabízíme i možnost pracovat s párem terapeutů (ženou a mužem), což může do terapie přinést větší genderovou vyváženost a bohatost pohledů.

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 80 minut. 

Cena jednoho sezení s jedním terapeutem je 2500 Kč

Cena jednoho sezení se dvěma terapeuty je 3500 Kč

Specialisté pro tuto službu

Mgr. Evžen Nový

Ambulance

Mgr., MgA. Markéta Čermáková

Ambulance

PhDr. Kateřina Marklová

Ambulance

Bc. Jiří Vacek, MBA

Ambulance

Mgr. Irena Pilařová, MBA

Ambulance

Mgr. Miroslava Pešlová

Ambulance

Blog a Média