Profesní koučink

Potřebujete lépe zvládat svou pracovní agendu, najít rovnováhu mezi osobním a profesním životem, posunout se v práci nebo ji dokonce změnit? S profesním koučinkem nastartujete svou pracovní spokojenost.

Co znamená profesní koučink?

Klient ve své zakázce řeší pracovní témata jako je zvýšení výkonu, stanovování a plnění pracovních cílů, kariérní růst, kariérní posun. Často se může jednat i o nabytí kompetencí, které se využívají zejména v práci, jako je schopnost vést tým, řídit stanovenou agendu, prezentovat na veřejnosti, zvládat time management. V těchto oblastech bývá koučink doplňován mentoringem (odborným poradenstvím se zkušeností z oboru). Mnohá témata, jako například rovnováha mezi osobním a profesním životem, leadership či umění komunikovat, přitom zasahují jak do osobní, tak profesní oblasti.

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Blog a Média

Virtuální realita

22.2.2024 – Mgr. et Bc. Radek Němec –
V dnešním digitálně, technologicky propojeném světě nejsou závislosti jen o látkách. Snažíme se to stále zmiňovat, přesto je to stále důležité opakovat, protože jak víme z bible, není nic nového pod slunce, ale je nutné to stále do kola opakovat, protože zrovna bude poslouchat někdo kdo předtím nedával pozor.

Coming-out

Coming Out: dveře k vnitřní svobodě

8. 2. 2024 – Mgr. Adam Schmidt –
Vstoupit do světa se svou pravou identitou představuje pro jednotlivce v LGBTQ+ komunitě jeden z nejsilnějších kroků. Coming out není pouze osobním vyjádřením, ale komplexním procesem, který má výrazný vliv na duševní zdraví a formování mezilidských vztahů.

Suchý únor: Paradox alkoholové abstinence?

22.1.2024 – Mgr. et Bc. Radek Němec –
Tradice „suchého února“ a podobných akcí, které omezují konzumaci alkoholu na měsíc, mohou skýtat více než jen symbolický význam.