Profesní koučink

Potřebujete lépe zvládat svou pracovní agendu, najít rovnováhu mezi osobním a profesním životem, posunout se v práci nebo ji dokonce změnit? S profesním koučinkem nastartujete svou pracovní spokojenost.

Co znamená profesní koučink?

Klient ve své zakázce řeší pracovní témata jako je zvýšení výkonu, stanovování a plnění pracovních cílů, kariérní růst, kariérní posun. Často se může jednat i o nabytí kompetencí, které se využívají zejména v práci, jako je schopnost vést tým, řídit stanovenou agendu, prezentovat na veřejnosti, zvládat time management. V těchto oblastech bývá koučink doplňován mentoringem (odborným poradenstvím se zkušeností z oboru). Mnohá témata, jako například rovnováha mezi osobním a profesním životem, leadership či umění komunikovat, přitom zasahují jak do osobní, tak profesní oblasti.

Cena této služby

Při dlouhodobější spolupráci nabízíme možnost balíčku obsahujícího 10 sezení, v rámci kterého máte 10% slevu. Zaplatíte tedy jen 9 sezení a 10. máte zdarma. Sezení trvá 50 minut. 

Cena jednoho sezení je 1700 Kč

Specialisté pro tuto službu

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Minařík Jakub, MUDr

Jaku Minařík

Ambulance

Blog a Média

Heroin

05.09.2023

Heroin – jedna z nejvíce nebezpečných návykových látek vůbec, která způsobuje celkový nejen duševní, ale také tělesný útlum.

Extáze

05.09.2023

Za taneční drogu je považována extáze, kterou můžete znát také pod označením „éčko”. Má nejen halucinogenní, ale také stimulační účinky.

Hašiš

05.09.2023

Droga vyrobená z pryskyřice, nacházející se v samičích květech konopí. Jaké jsou účinky, jak hašiš poznat a jak léčit závislost?